Lampión klasický mix.farieb

1.60

Lampión klasický mix.farieb

Lietajúci lampión inak nazývaný aj balón šťastia, ktoré sa vypúšťa pri svadbách a párty.  Pri vypustení viacerých lampiónov šťastia vytvoríte nezabudnuteľnú atmosféru. 

cena za ks/ náhodný výber farieb.

Lietajúce lampión vyberte z obalu a zapáľte malý horák. Pri manipulácií lampióna sú potrebné dve osoby. Jedna osoba drží Lampión tak, aby sa jeho papierové steny nedotýkali horáku a nedošlo k ich prepáleniu. Druhá osoba opatrne zapaľuje horák. Potom počkáte, až sa balón zaplní horúcim vzduchom a sa dostatočne nafúkne a môže sa vypustiť, ale s maximálnou opatrnosťou !!! Horák vydrží horieť až 20 minút Rozmer : 33x83x90cm.Ak je vietor silnejší (cca nad 6 km/h), nechajte radšej vypúšťanie lampiónov na inokedy aby nevznikol požiar.

POZOR!!! Je zakázané vypúšťať lampióny v blízkosti domov, letísk, stožiarov vysokého napätia, čerpacích staníc. V ostatných miestach dbajte na to, aby v letovej dráhe nebolo nič, čo by mohlo byť lampiónom prekážkou. Mohli by spôsobiť požiar. 

 

Nie je na sklade

Kategórie: , , , ID produktu: 2429
Minimálne 4 znaky
❤️ Využite okamžitu zľavu 3 €❤️ zdieľajte našu stránku verejne na FB/IG - Partynakup.sk /v poznámke dopísať, kde ste zdieľali !! /nákup nad 30€/ Kód: 💰 ZDIELAM 💰
This is default text for notification bar